Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, 58-500 Jelenia Góra ul. Sudecka 2 , tel. (75)7647450,60 ,fax (75) 7647418, e-mail kmjeleniagora@kwpsp.wroc.pl

















Konkurs Plastyczny - 2012


Jelenia Góra 27.12.2012
 
 
 PROTOKÓŁ

Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ

KONKURSU PLASTYCZNEGO PT.

„ Jak dzieci i młodzież widzą pracę straży pożarnej

 – gaszenie – ratowanie - ochrona”
 
 
 

Konkurs zorganizowano na podstawie regulaminu „Młodzież zapobiega pożarom”. Komisja została powołana decyzją Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP

w Jeleniej Górze w składzie:
 

1. Krystyna Matusiak            - Artysta plastyk, Książnica Karkonoska

2. Wojciech Gral                   - ZOP ZOSP RP w Jeleniej Górze  

3. Radosław Fijołek              - KM PSP w Jeleniej Górze

4. Kamila Wilk                     - Książnica Karkonoska w Jeleniej Górze

5. Robert Paszczyk               - KM PSP w Jeleniej Górze
 
 
1. Komisja na posiedzeniu w dniu 27 grudnia 2012 r. po dokonaniu przeglądu

    nadesłanych prac stwierdziła:

   W konkursie uczestniczyło:

    - 3 przedszkola nadesłały 15 prac ,

    - 6 szkół podstawowych nadesłało 24 prace w klasach I do III,

    - 6 szkół podstawowych nadesłało 27 prac w klasach IV do VI,

    - 4 szkoły gimnazjalne nadesłało 16 prac.

 

2. Nadesłano łącznie 81 prac, wszystkie zgodne z regulaminem. W eliminacjach

     przedszkolnych i szkolnych wszystkich grup na terenie powiatu

     jeleniogórskiego brało udział 81 uczestników z  16  placówek.

 

3.     Następującym pracom przyznano:

 
3/1A GUPA PRZEDSZKOLNA I KLASA „ 0 „ (MIEJSCA)
 
Miejsce

IMIĘ I NAZWISKO

GMINA

NAZWA I ADRES PLACÓWKI

OPIEKUNOWIE
I
Kamil Kaczor
Kowary
Szkoła Podstawowa nr 3
1-Maja 72, 58-530 Kowary
Lidia Knap
Henryk Maniecki
II

Kewin Kupczyk

Kowary
Szkoła Podstawowa nr 3
1-Maja 72, 58-530 Kowary
Lidia Knap
Henryk Maniecki
III

Filip Maciejowski

 
Kowary
Szkoła Podstawowa nr 1
Ul Staszica 16, 58-530 Kowary
Elżbieta Buczyńska
 
 
 

3/1A GRUPA PRZEDSZKOLNA I KLASA „ 0 „ WYRÓŻNIENIA

 
Miejsce

IMIĘ I NAZWISKO

GMINA

NAZWA I ADRES PLACÓWKI

OPIEKUNOWIE
W

Natalia Polańska

Mysłakowice
Świerczewskiego 115 B
Łomnica
Jolanta Mandziarz
 

 

3/2A GRUPA SZKOŁY PODSTAWOWE ( KLASA I – III ) MIEJSCA

 
Miejsce

IMIĘ I NAZWISKO

GMINA

NAZWA I ADRES PLACÓWKI

OPIEKUNOWIE
I
Olga Ogłaza
Kowary
Szkoła Podstawowa nr 1
Ul Staszica 16, 58-530 Kowary
Ilona Werner
II

Emilia Juraszek

Kowary
Szkoła Podstawowa nr 3
1-Maja 72, 58-530 Kowary
Lidia Knap
Henryk Maniecki
III

Oliwia Rozdolska

Kowary
Szkoła Podstawowa nr 3
1-Maja 72, 58-530 Kowary
Lidia Knap
Henryk Maniecki
 
 
 

3/2B GRUPA SZKOŁY PODSTAWOWE ( KLASA I – III ) WYRÓŻNIENIA

 
Miejsce

IMIĘ I NAZWISKO

GMINA

NAZWA I ADRES PLACÓWKI

OPIEKUNOWIE
W
Dominik Lupa
Kowary
Szkoła Podstawowa nr 3
1-Maja 72, 58-530 Kowary
Lidia Knap
Henryk Maniecki
W

Oliwia Durbacz

Kowary
Szkoła Podstawowa nr 1
Ul Staszica 16, 58-530 Kowary
Jolanta Szkrzyńska-Kielin
 
 
 
 

3/3A GRUPA SZKOŁY PODSTAWOWE ( KLASA IV – VI ) MIEJSCA

 
Miejsce

IMIĘ I NAZWISKO

GMINA

NAZWA I ADRES PLACÓWKI

OPIEKUNOWIE
I
 

Sylwia Felczak

Karpacz
Szkoła Podstawowa
ul. Konstytucji 3 Maja, 58-540 Karpacz
Jan Musielski
II

Sandra Florowska

Janowice Wielkie
Szkoła Podstawowa
ul. Partyzantów 4,
58-520 Janowice Wielkie
Mariola Smektała
III

Klaudia Sierżant

Jeżów Sudecki

Zespół Szkół w Jeżowie Sudeckim, ul Długa 80, 58-521 Jeżów Sudecki

Sylwia Mackiewicz
Anna Kędzierska
 
 
 

3/3B GRUPA SZKOŁY PODSTAWOWE ( KLASA IV – VI ) WYRÓŻNIENIA

 
Miejsce

IMIĘ I NAZWISKO

GMINA

NAZWA I ADRES PLACÓWKI

OPIEKUNOWIE
W

Ewelina Kudela

Janowice Wielkie

Szkoła Podstawowa
ul. Partyzantów 4,
58-520 Janowice Wielkie
Mariola Smektała
W
Kinga Rybak

Janowice Wielkie

Szkoła Podstawowa
ul. Partyzantów 4,
58-520 Janowice Wielkie
Mariola Smektała
 
W

Michał Raczyński

Jeżów Sudecki

Szkoła Podstawowa
Czernica 125, 58-521 Czernica
Joanna Nowak
 
 

3/4A GRUPA SZKOŁY GIMNAZJALNE - MIEJSCA

 
Miejsce

IMIĘ I NAZWISKO

GMINA

NAZWA I ADRES PLACÓWKI

OPIEKUNOWIE
I

Magdalena Gorzycka

Karpacz
Gimnazjum
ul. Łączna 2, 58-540 Karpacz
Jan Musielski
II

Magdalena Nowak

Janowice Wielkie

Gimnazjum
ul. Partyzantów 4,
58-520 Janowice Wielkie
Mariola Smektała
III

Mateusz Binkowski

Karpacz
Gimnazjum
ul. Łączna 2, 58-540 Karpacz
Jan Musielski
 
 

3/4B GRUPA SZKOŁY GIMNAZJALNE - WYRÓŻNIENIA

Miejsce

IMIĘ I NAZWISKO

GMINA

NAZWA I ADRES PLACÓWKI

OPIEKUNOWIE
W

Jakub Malczak

Piechowice
Gimnazjum Publiczne
ul. Tysiąclecia 28
58-573 Piechowice
Sławomir Mackiewicz
Emilia Wieczorek
Dorota Kacprzycka